Chráníme střešní vpusti

10.03.2021
Chráníme střešní vpusti

NOVINKA v oblasti ochrany střech. Chraňte své střešní vpusti z ploché střechy před ledem a sněhem. RIM-DRAINTRACE-KIT je jednoduchým a spolehlivým řešením.

NOVINKA - představujeme novinku v oblasti ochrany střech. Chraňte své střešní vpusti z ploché střechy před ledem a sněhem. RIM-DRAINTRACE-KIT je jednoduchým a spolehlivým řešením. Montážní sada typu "vše v jednom" chrání vaši střešní vpusť a případné náklady na nečekané opravy. Jsme tu pro Vás.... RAYCHEM ❤️ WINTER

Systém nVent RAYCHEM RIM-DRAINTRACE-KIT (RIM-DT-KIT) je jednotka na rozpouštění ledu na střeše pro střešní koryta. Skládá se z centrálního hliníkového kroužku, který se obtáčí kolem střešního koryta až do průměru 355 mm. Kroužek se skládá z šesti ramen po 600 mm, které lze vložit do panelů kanálu RIM-C. K vedení mezi panely kanálu a korytem je k dispozici 16 m zakončeného topného kabelu nVent RAYCHEM GM-2XT.
K topnému kabelu je předem připojený 8m studený kabel včetně koncového těsnění.

Spolehlivý systém:
Systém RM-DT-KIT efektivně přenáší teplo na sníh a udržuje oblast kolem střešních koryt bez sněhu. Panely kanálu RIM-C mechanicky chrání tepelný kabel a tvoří kanály, kterými tající sníh odtéká do koryta.

Nižší celkové náklady na instalaci:
Díly systému RIM-DT do sebe navzájem zapadají, čímž eliminují nutnost nýtování na místě, uchycení do střechy nebo komplikovaná rozvržení kabelů – zkracuje dobu instalace v terénu. Díky ukončenému topnému kabelu je instalace rychlá a jednoduchá.

 

Odkaz na video produktu ZDE.

Novinky

Školení Certified PRO

Kontaktni form