Zimní pohotovost 2022

21.09.2022
Zimní pohotovost 2022

Samoregulační topné kabely na zimní aplikace za jedinečné ceny

U příležitosti 50. výročí samoregulační technologie RAYCHEM jsme pro vás připravili speciální akční ceny na elektrické systémy ochrany potrubí proti zamrznutí, okapů a střech proti sněhu a ledu nVent RAYCHEM FroStop Black a ETL!

 

Zeptejte se u prodejce na speciální slevy dle hodnoty nákupu. Akce trvá od 1.10.2022 do 20.12.2022.

 

OCHRANA POTRUBÍ PROTI ZAMRZNUTÍ
Zamrzlé potrubí představuje nákladný problém - při vystavení teplotám pod bodem mrazu praská, což vede ke značným škodám a narušení provozu. Samoregulační topné kabely nVent RAYCHEM účinně chrání vodovodní potrubí, hydrantové a sprinklerové systémy před zamrznutím.

Úkolem elektrických topných systémů je chránit vodovodní a kanalizační potrubí před zamrznutím, chránit zařízení dodávající topný olej nebo jiné kapaliny, které při působení nízkých teplot mění své fyzikální a chemické vlastnosti, a udržovat správnou teplotu potrubí. Použití samotné tepelné izolace nebo zvýšení její tloušťky je často nedostatečné nebo ekonomicky nevýhodné. Zejména v případech, kdy v systému neprotéká kontinuální průtok kapaliny, je nutné použít elektrický ohřev.

 

OCHRANA STŘECH A OKAPŮ PŘED HROMADĚNÍM SNĚHU A LEDU
Ochrana střech a okapů před hromaděním sněhu a ledu zabraňuje poškození střešního pláště, střešní atiky a zatékání vody do stěn a obložení.
Systémy vytápění účinně řeší problém odvádění přebytečného sněhu ze střechy, udržují okapy a svody čisté a zabraňují tvorbě rampouchů.

 

 

Novinky

Školení Certified PRO

Kontaktni form